Захист холодильної камери

Захист холодильної камери

Підігрів конструкції підлоги у холодильній камері потрібен для захисту будівлі від руйнування внаслідок умов підлоги у холодильних камерах або льодових аренах.

У холодильних камерах, де температура постійно підтримується в межах від -20 до -30 °C (а інколи й нижче), холод поширюватиметься на прилеглу територію та проникатиме до фундаменту, навіть незважаючи на добру ізоляцію.

З метою захисту конструкції морозильної камери потрібно встановлювати електричні нагрівальні кабелі у підлогу, під ізоляцією фундаменту будівлі або у дверну коробку.

Захист підлоги від конденсації

У дверних прорізах між холодильними камерами та теплими приміщеннями на підлозі може збиратись водяний конденсат через постійну зміну холодного й теплого повітря внаслідок відкривання та закривання дверей. Це може призводити до небезпечної обмерзлості підлоги, тому підлогу в цих місцях слід підігрівати, аби уникнути утворення льоду. Крім того, це обмежуватиме потік холодного повітря до опалювальної площі та створюватиме додатковий комфорт.

Підлога

У холодильних камерах, де температура постійно підтримується в межах від -20 до -30 °C (а інколи навіть нижче), незважаючи на добру ізоляцію підлоги, від неї все одно поширюватиметься холод на прилеглу територію. Таким чином, матеріали, які контактують з ґрунтом, наприклад, фундамент і ділянки підлоги, поглинатимуть холод та залишатимуть ґрунт замерзати. Вода, яка міститься в ґрунті, розширятиметься, що спричинятиме суттєве ерозійне руйнування ґрунту від морозу. Така саме проблема виникає на льодових аренах зі штучним заморожуванням. Її можна уникнути за допомогою системи захисту від замерзання DEVI.