Гаряче водопостачання для побутових потреб

Наявність гарячої води в сучасних багатоквартирних будинках сприймається як щось буденне і самоочевидне. Людям потрібен доступ до гарячої води будь-де та будь-коли, та бажано миттєво. Відповідно до останніх будівельних норм і правил (ASHRAE 188-2015, IEC 62395-2 і CIBSE TM13) системи гарячого водопостачання мають забезпечувати найкращий комфорт і енергоефективність, а також заходи з запобігання зараженню бактеріями легіонели. Це означає, що кожна централізована система водопостачання будівлі має бути захищена від бактерій легіонели не лише за рахунок ефективної фільтрації та дезінфекції, але й за рахунок підтримання температури води в межах контрольних обмежень згідно з планом керування ризиком зараження бактеріями легіонели.

Електричні системи обігріву DEVI для гарячого водопостачання підтримують необхідний рівень температури та забезпечують відповідний рівень дезінфекції для стримування бактерій легіонели.

Крім того, системи захисту труб від замерзання DEVI гарантують безперебійне постачання гарячої води та заощаджують кошти, оскільки трубопровід для циркулюючої води не потрібен. Також вони знижують рівень споживання води, оскільки гаряча вода надходить миттєво. Це рішення може використовуватись у системах гарячого водопостачання (ГВП), яке забезпечується низькотемпературним централізованим теплопостачанням (НТЦТ). Така система забезпечує ефективне за витратами та споживанням енергії водопостачання будівель у міських районах.

Розраховуючи початкові інвестиції до системи ГВП без циркуляції теплоносія, передбачається приблизно на 50 % менше труб, ізоляції, клапанів і насосів, оскільки рециркуляційний трубопровід та ізоляція не потрібні. Також не потрібен додатковий простір для рециркуляційного трубопроводу, що залишає додатковий простір у каналах для інженерних комунікацій.

Нагрівальні кабелі DEVI забезпечують обігрів лише тоді, коли в цьому є потреба, регулюючи потужність відповідно до температури оточуючого середовища. Крім того, менша кількість труб і котлів для ГВП означає зменшення тепловтрат у системі.