Багатоквартирні будинки – квартири та апартаменти

Враховуючи комфорт і безпеку мешканців, прагнення до зменшення шкідливого впливу на оточуюче середовище, а також кінцеві експлуатаційні витрати, DEVI є ідеальним партнером, який пропонує повний спектр рішень не лише для обігріву всередині приміщень, а саме – комфортний електропідігрів підлоги, обігрів дзеркал для уникнення запотівання та сушарки для рушників, але й рішення для вуличного обігріву, такі як захист труб від замерзання та системи сніготанення для житлових будинків.

Відповідно до останніх будівельних норм і правил (ASHRAE 188-2015, IEC 62395-2 і CIBSE TM13) системи гарячого водопостачання мають забезпечувати найкращий комфорт і енергоефективність, а також заходи з запобігання зараженню бактеріями легіонели. Це означає, що кожна централізована система водопостачання будівлі має бути захищена від бактерій легіонели не лише за рахунок ефективної фільтрації та дезінфекції, але й за рахунок підтримання температури води в межах контрольних обмежень згідно з планом керування ризиком зараження бактеріями легіонели. Системи опалення DEVI для гарячого водопостачання відповідають вимогам усіх потрібних сертифікатів для забезпечення такого захисту труб.

Крім того, для ванної кімнати DEVI пропонує рішення не лише для підігріву підлоги, але й мати для обігріву дзеркал проти утворення конденсації, а також сушарки для рушників, які ідеально підходять як для ванних кімнат, так і для кухонь та підсобних приміщень. 

Сучасні технології відкривають широкі можливості для підвищення енергоефективності та безпеки будинків перед домовласниками та домоврядниками. Крім того, проектуючи новий будинок або плануючи ремонт або модернізацію існуючого, потрібно не лише враховувати законодавство в сфері охорони оточуючого середовища, але й дбати про екологічний спадок, який залишиться майбутнім поколінням.

Підігрів підлоги в квартирах і апартаментах

Хотіли б відчути, що таке комфортний підігрів підлоги? Пропонуємо вашій увазі інтелектуальні рішення DEVI.

Електропідігрів підлоги може використовуватись в якості додаткового джерела опалення як у квартирах і апартаментах, так і у великих будинках. Під час ремонту можна встановити нагрівальні панелі DEVImat або DEVIdry та насолоджуватись теплою оселею та підлогою, коли температура надворі знижується, але опалювальний сезон ще не настав.

Коли ввімкнеться централізоване опалення будинку, підігрів підлоги можна вимкнути та ввімкнути його знову тоді, коли захочеться насолодитись теплою підлогою.

Прихований та невидимий підігрів підлоги забезпечує різноманітніші та кращі можливості для проектування інтер’єру за власним уподобанням, а для вашої родини – загальний температурний комфорт в цілому будинку. Крім того, електропідігрів підлоги забезпечує більш точне регулювання та час відгуку порівняно з гідравлічним підігрівом підлоги.

Серед асортименту продукції DEVI ви знайдете рішення, розроблені спеціально під кожний тип підлоги, та інтелектуальні терморегулятори, які підтримують необхідний рівень тепла та контролюють споживання енергії.