Котеджі

Електричне опалення будинків

Плануєте будівництво нового будинку або модернізацію існуючого? DEVI допоможе вам зробити його теплим і безпечним.

DEVI пропонує не лише енергоефективні та економічні рішення електричного опалення для кожної кімнати, але й інтелектуальні системи обігріву, які взимку допомагають утримувати дахи та під’їзди сухими та безпечними.

Електричні системи обігріву DEVI легко встановлюються як під час будівництва нового будинку, так і під час модернізації існуючого.

Приховані системи обігріву через підлогу надають повну свободу в проектуванні приміщення, оскільки вам не знадобиться окремий простір під радіатори та труби. Крім того, з електропідігрівом підлоги вам не доведеться здійснювати регулярні перевірки котельної установки, які завжди пов’язані з зайвими клопотами та витратами.

Терморегулятори DEVI з мобільними додатками для смартфонів надають можливість регулювати температуру в приміщенні дистанційно. Як би далеко ви не знаходились, маючи доступ до інтернету, ви можете вмикати або вимикати обігрів або встановлювати потрібну температуру в кожній кімнаті з мобільного пристрою.

Електропідігрів підлоги є самоочевидним вибором для сучасних енергоефективних будинків.

DEVI: 75 років лідерства на ринку кабельних електричних систем
Цього року бренд DEVI святкує своє 75-річчя. З моменту заснування в 1942 році в Копенгагені, компанія DEVI зарекомендувала себе лідером на європейському ринку в сфері електричного обігріву підлоги. Сьогодні DEVI пропонує найкращі у своїй галузі технології, які створюють атмосферу затишку та тепла в житті людей.
DEVI визначила переможців конкурсу проектів
На початку лютого 2017 року, на щорічній зустрічі дистриб’юторів, DEVI оголосила переможців конкурсу «Застосування кабельних нагрівальних систем», в якому взяли участь понад 40 партнерів DEVI зі всієї України.
Danfoss відкликає з ринку джерело живлення (PSU) для моделі DEVIreg™ 850
Компанія Danfoss відкликає з ринку джерело живлення (PSU) для моделі DEVIreg™ 850. Офіційна назва продукту: блок живлення DC-PSU 24В/24Вт до терморегулятора 850 II Dinskinne, 4-модуль (постачався окремо або в комплекті з терморегулятором DEVIreg™ 850).