Корисні поради

Як попрощатися зі снігом та льодом на покрівлях та доріжках приватних та багатоквартирних будинків?
Через зміну клімату, коли холодні та вологи зими трапляються все частіше, багато домовласників стикаються з проблемами утворення снігу та льоду на покрівлях, водостоках, ринвах, сходах, доріжках тощо. Це небезпечно не лише для будинку, але й для людей, оскільки є травмонебезпечним. Але є рішення: розміщення у найважливіших ділянках електричних нагрівальних кабельних систем, що значно знижують ризики утверення наледі.
На що звернути увагу під час монтажу тонких нагрівальних матів?
Тонкі нагрівальні мати DEVI — нагрівальні еле¬менти для підлоги, основою яких є нагрі¬вальні кабелі, що закріплені у фабричних умовах за допомогою стрічки на самоклею¬чій сітці і використовуються виключно для обігріву підлоги.
5 аргументів купити та встановити кабельну нагрівальну систему DEVI для зовнішнього використання
Упродовж зими власникам приватних будинків та котеджів нерідко доводиться боротися зі снігом на дахах та кригою на доріжках. Технології, що існують у сучасному світі, дозволяють суттєво спростити ці роботи і полегшити життя.
Застосування електричних кабельних систем DEVI для приватного будинку та дачі
Заміський будинок, на відміну від міського житла, - це ваш сімейний куточок, оаза затишку та спокою. І, звичайно, хочеться зробити його комфортним в усіх відношеннях, щоб дрібні життєві труднощі не затьмарювали ваше гармонійне існування серед навколишньої природи
Тепла підлога — гідравлічна та електрична тепла підлога
Розмаїття теплої підлоги та брендів, що пропонують її ринку, може збентежити будь-якого покупця. Підлога з підігрівом стала звичним елементом комфорту в кожній оселі. До гарних якісних речей звикаєш швидко, і щасливі власники теплої підлоги на кухні, у ванній або в передпокої вже забули неприємне відчуття «холодного каменю» і постійного прохолодного протягу біля ніг, що притаманне класичному радіаторному опаленню. До того ж оптимальний розподіл температури — за вертикаллю: «ноги в теплі, голова в холоді», це сприятливо для здоров’я й підтримання підвищеного життєвого тонусу.
На що звернути увагу при роботі з тонкими нагрівальними матами — правила безпеки
Тонкі нагрівальні мати DEVI — нагрівальні еле¬менти для підлоги, основою яких є нагрі¬вальні кабелі, що закріплені у фабричних умовах за допомогою стрічки на самоклею¬чій сітці і використовуються виключно для обігріву підлоги.
Корисні поради для DEVIdry
Збірка корисних порад щодо DEVIdry™
Розумне облаштування електричної теплої підлоги від DEVI
Електрична тепла підлога здобуває все більшу популярність серед власників квартир та приватних будинків завдяки комфортному підігріву окремих зон та приміщень, особливо стає в пригоді, коли виникає потреба підігріти окремі зони, не вмикаючи загальну систему опалення - в період міжсезоння чи холодний час доби.
DEVIreg™ Opti
Оптимальне користування теплою підлогою завдяки DEVIreg™ Opti
DEVIreg™ Opti
Новий терморегулятор DEVIreg™ Opti від Danfoss для кабельних нагрівальних систем.
Оновлений нагрівальний кабель DEVIaqua™ 9T для захисту трубопроводів від замерзання
Замерзання труб взимку – це серйозна проблема для власників будинків і водопостачальних організацій. Замерзлі внаслідок низьких температур труби обмежують постачання питної води і спричиняють суттєві збитки.