Корисні поради

Застосування електричних кабельних систем DEVI для приватного будинку та дачі
Заміський будинок, на відміну від міського житла, - це ваш сімейний куточок, оаза затишку та спокою. І, звичайно, хочеться зробити його комфортним в усіх відношеннях, щоб дрібні життєві труднощі не затьмарювали ваше гармонійне існування серед навколишньої природи
Тепла підлога — гідравлічна та електрична тепла підлога
Розмаїття теплої підлоги та брендів, що пропонують її ринку, може збентежити будь-якого покупця. Підлога з підігрівом стала звичним елементом комфорту в кожній оселі. До гарних якісних речей звикаєш швидко, і щасливі власники теплої підлоги на кухні, у ванній або в передпокої вже забули неприємне відчуття «холодного каменю» і постійного прохолодного протягу біля ніг, що притаманне класичному радіаторному опаленню. До того ж оптимальний розподіл температури — за вертикаллю: «ноги в теплі, голова в холоді», це сприятливо для здоров’я й підтримання підвищеного життєвого тонусу.
На що звернути увагу під час монтажу тонких нагрівальних матів?
Тонкі нагрівальні мати DEVI — нагрівальні еле¬менти для підлоги, основою яких є нагрі¬вальні кабелі, що закріплені у фабричних умовах за допомогою стрічки на самоклею¬чій сітці і використовуються виключно для обігріву підлоги.
На що звернути увагу при роботі з тонкими нагрівальними матами — правила безпеки
Тонкі нагрівальні мати DEVI — нагрівальні еле¬менти для підлоги, основою яких є нагрі¬вальні кабелі, що закріплені у фабричних умовах за допомогою стрічки на самоклею¬чій сітці і використовуються виключно для обігріву підлоги.
Корисні поради для DEVIdry
Збірка корисних порад щодо DEVIdry™
Розумне облаштування електричної теплої підлоги від DEVI
Електрична тепла підлога здобуває все більшу популярність серед власників квартир та приватних будинків завдяки комфортному підігріву окремих зон та приміщень, особливо стає в пригоді, коли виникає потреба підігріти окремі зони, не вмикаючи загальну систему опалення - в період міжсезоння чи холодний час доби.
DEVIreg™ Opti
Оптимальне користування теплою підлогою завдяки DEVIreg™ Opti
DEVIreg™ Opti
Новий терморегулятор DEVIreg™ Opti від Danfoss для кабельних нагрівальних систем.
Оновлений нагрівальний кабель DEVIaqua™ 9T для захисту трубопроводів від замерзання
Замерзання труб взимку – це серйозна проблема для власників будинків і водопостачальних організацій. Замерзлі внаслідок низьких температур труби обмежують постачання питної води і спричиняють суттєві збитки.
Тепер кожен будинок може нагрітися розумніше
Компанія Danfoss представила новий інтелектуальний електронний радіаторний терморегулятор другого покоління Danfoss Eco™ з технологією Bluetooth® на додаток до наявної системи Danfoss Link™. Обидва продукти були розроблені як рішення інтелектуального опалення Danfoss Smart Heating, які підходять для будь-якого будинку.
Три додаткові причини обрати DEVIreg™ Smart
Терморегулятор інтелектуального керування системами «Тепла підлога» або «Опалення» DEVIreg™ Smart з додатком DEVIsmart™ має нові можливості.