Компанія «Данфосс» стала одним зі спонсорів Install Fest Ukraine

 

Компанія «Данфосс» виступила спонсором першого міжнародного фестивалю монтажників і проектантів, який відбудеться 2-3 червня 2017 року в Києві. Фестиваль Install Fest Ukraine стане спеціалізованим інформаційним майданчиком для діалогу провідних міжнародних та українських виробників обладнання HVAC-ринку з монтажниками та проектантами систем опалення, водопостачання та кондиціонування.

У рамках фестивалю відбудеться тематична конференція Ukraine HVAC Innovation, під час якої будуть представлені новинки і розглянуті тенденції розвитку альтернативної енергетики в побутовому і комунальному секторах. На практичних семінарах виробники розповідатимуть про принципи роботи своєї продукції, продемонструють її технічні характеристики та проведуть майстер-класи.

Родзинкою заходу стане Перший Чемпіонат України серед інсталяторів систем опалення, водопостачання та кондиціювання Installers Championship Ukraine 2017, під час якого монтажники змагатимуться між собою у монтажі системи опалення.

«Унікальність події в тому, що вона спрямована на монтажників – фахівців, які безпосередньо працюють з продукцією, встановлюючи її на об'єктах. На відміну від звичайних виставок, де фахівці можуть лише познайомитися з продукцією, на цьому фестивалі можна побачити, як з нею працювати, як монтувати, який ефект вона дає. Провідні фахівці компанії «Данфосс» проведуть майстер-класи, під час яких докладно розкажуть про продукцію і дадуть відповіді на запитання учасників. Також технічні фахівці «Данфосс», Олексій Жаданов та Олександр Сокиркін, виступлять спікерами на семінарах для монтажників», – прокоментувала Катерина Харченко, бренд-менеджер DEVI.

Організаторами фестивалю Install Fest Ukraine виступили «Асоціація інсталяторів водопостачання, опалення та кондиціювання» та Expo Group International.

Повна інформація про фестиваль тут: http://installfest.kiev.ua/

Пов’язані Продукти