DEVI: 75 років лідерства на ринку кабельних електричних систем

Часи минають, але цінність поняття «Дім» залишається незмінною. Це місце, де можна розслабитися,  відпочити та отримати заряд енергії. Компанія DEVI, заснована в Данії, знає все про цінність комфортного будинку. Адже саме з Данії походить таке поняття як 'hygge', що не має дослівного перекладу на інші мови, але символізує певний стан душі, коли людина почувається комфортно і затишно серед близьких людей, у приємній обстановці, насолоджуючись миттю життя.

Упродовж 75 років своєї діяльності DEVI опікується створенням теплих, безпечних і гостинних будинків завдяки високоякісним рішенням в галузі електричного обігріву з тривалим терміном служби.

В Україні ТМ DEVI представлена з 1994 року, а у квітні 2011 року в результаті тестування, проведеного Науково-дослідним центром незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ», продукція DEVI отримала знак якості «Відмінно».

Катерина Харченко, бренд-менеджер DEVI, пояснила: «Лідерські позиції DEVI як в Україні, так і у світі – на ринках  Європи, Канади, Китаю, Південної Африки, підтримуються завдяки співпраці з монтажниками та іншими спеціалістами. Ця співпраця надає  DEVI унікальне розуміння реальних ситуацій і потреб професіоналів, що дуже важливо для впровадження інноваційних рішень. Прагнення постійно встановлювати нові стандарти на ринку є основним рушійним фактором для розширення лінійки продукції DEVI».

 

Сьогодні 90% продукції DEVI виробляється в Європейському Союзі – у Франції (Сен-Мало) та Польщі (Гродзіск-Мазовецький). Рішення компанії, у тому числі електричне опалення підлоги та системи танення снігу та льоду, застосовані у міліонах будівель різного призначення по всьому світу - від Північної Норвегії до Нової Зеландії.

Системи електричного обігріву DEVI створені для задоволення різних потреб споживачів.

 1. Кабельні системи в конструкції підлоги:
 • При реконструкції або будівництві нового будинку
 • Системи повного опалення, де підігрів підлоги є єдиним джерелом тепла:
  • для будь-яких приміщень (квартир, будинків для відпочинку, офісів, комор, майстерень або виробничих будівель)
  • для будь-яких типів поверхонь підлоги
  • для встановлення у стяжку або за допомогою так званого «сухого монтажу»
 • Комфортне опалення («Тепла підлога») - підігрів підлоги як додаток до інших джерел тепла, наприклад, радіаторів, камінів тощо…
 1. Заходи безпеки:
 • Системи сніготанення та антиобледеніння DEVI призначені для безпеки людей, транспортних засобів та будівель у зимовий період. Поява систем сніготанення завдячує багаторічному досвіду успішного використання кабельних нагрівальних систем усередині приміщень.
 1. Системи DEVI для захисту труб від замерзання:
 • DEVI пропонує високотехнологічне рішення для ефективної боротьби із замерзанням труб. Системи захисту труб встановлюються тоді, коли необхідно запобігти замерзанню води в трубах і їх пошкодженню кригою. Нагрівальний кабель може встановлюватися на поверхню або всередину труби, як у приміщеннях, так і на відкритих ділянках, під землею або над нею. Терморегулятори DEVI з датчиками температури та вологості забезпечують оптимальні результати за умов найекономічнішого споживання енергії.
 1. Інші галузі застосування:
 • Майданчики для спорту та відпочинку
 • Готелі та офіси
 • Аеропорти та вертодроми
 • Холодильні камери та сільськогосподарські будівлі
 • Морський та сухопутний транспорт

Крок вперед: кабельні нагрівальні системи в сучасних енергозберігаючих будинках

Сучасні енергозберігаючі будинки потребують зовсім небагато електроенергії. Але регулювання температурного режиму повинне бути інтелектуальним, гнучким і економічним. Сучасний ритм життя у постійному русі вимагає повного управління системою опалення за допомогою додатків Smart App з будь-якої точки світу. DEVI надає таку можливість. Встановлюючи кабельну нагрівальну систему DEVI, ви отримуєте тепловий комфорт і оптимальне споживання енергії.

Терморегулятори DEVI, що керуюються за допомогою мобільних додатків, дозволяють дистанційно керувати температурою у приміщенні. Незалежно від того, де ви знаходитеся, ви можете увімкнути чи вимкнути опалення у своєму будинку, а також зробити необхідні температурні налаштування через Інтернет.

Сьогодні кабельні нагрівальні системи  у конструкції підлоги – найкращий вибір для сучасних енергозберігаючих будинків.  

DEVI надає унікальну 20-річну гарантію DEVIwarranty на електричні нагрівальні кабелі та мати. Вона розповсюджується не лише на продукцію, але й на вартість монтажу та матеріалу покриття підлоги, за умови виконання робіт авторизованим монтажником при наявності гарантійного сертифікату на обладнання з печаткою компанії-продавця.

Читайте докладніше про інтелектуальне опалення: www.devismart.com.ua 

Пов’язані Продукти