На початку лютого 2017 року, на щорічній зустрічі дистриб’юторів, DEVI оголосила переможців конкурсу «Застосування кабельних нагрівальних систем», в якому взяли участь понад 40 партнерів DEVI зі всієї України.

Згідно умов конкурсу, учасники мали надіслати кейси з описом своїх реалізованих проектів, в яких було використано нагрівальні кабелі DEVI. Оцінка представлених на конкурсі робіт проводилась комісією з провідних технічних спеціалістів та менеджерів DEVI.

Переможцем конкурсу «Застосування кабельних нагрівальних систем» стала львівська компанія ТзОВ «Вольт-сервіс». Друге місце здобули проекти ТОВ «Енерго Стандарт» з міста Рівного. Третє місце отримав приватний підприємець Конін В.О. за комплексний проект реалізований на об’єкті в Одесі.

Роботи учасників конкурсу продемонстрували широкі можливості використання різних типів електричного кабелю та електричних матів на промислових та приватних об’єктах в Україні.

Так, кабель DEVIsnow™ 30T використовувався партнерами DEVI для систем сніготанення при реконструкції площі перед Маріїнським Палацом у Києві, на даху будівлі Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові та для захисту від замерзання водостічної системи навісу даху магазину в місті Рівне. Крім того, кабель було використано у приватних будівлях – для захисту від замерзання водостічної системи даху будинків в ЖК «Спектрум» у Рівному та при монтажі системи сніготанення й антиобледеніння покрівлі та відкритого майданчика на даху 26-поверхового житлового комплексу Obolon Residences у Києві.

Також цікавими були проекти з використанням кабелю типу DEVIflex™ 18T, який партнери DEVI застосовували при монтажі системи повного електричного кабельного обігріву індивідуального житлового будинку в селі Обарів (Рівненської області); повного електричного кабельного обігріву першого поверху дачного будинку у місті Вараш; житлових будівель у Львові та Рівному; монтажі системи опалення офісної будівлі у місті Дніпро; пiдiгрiву автоматизованих вiдкатних воріт, доріжок i майданчиків на приватних об’єктах у Львові та Ужгороді; а також для системи захисту трубопроводу технічної води від замерзання на ПАО ЮГОК у місті Кривий Ріг. Для захисту трубопроводу від замерзання партнери також використовували кабель DEVIpipeguard™ 25, наприклад, для захисту труби введення води на модульній котельній VIESMANN у Кривому Розі.

Саморегулюючий нагрівальний кабель DEVIliceguard™ використовувався для систем антиобледеніння та сніготанення на будівлі БТІ у Києві. А електричний кабель типу DEVIsafe™ 20T – для систем захисту ринв i труб даху приватного будинку у Львові та монтажу системи сніготанення на покрівлі та ґанках будівлі компанії «Київгаз».

Кабель DEVIbasic™ 20S монтувався на проектах системи захисту підлоги від промерзання (будівля в Ужгороді); системи снігозахисту заїзду автомобіля у Львові; системи захисту від замерзання ґрунту під підлогою морозильної камери підприємства «Рівнехолод» та системи повного електричного кабельного обігріву цеху з виробництва цукру-рафінаду на Шепетівському цукровому заводі. А для підігріву ємкості для каустичної соди на заводі ПАТ «Ензим» у Львові було використано електричний кабель DEVIhightemp™.

Деякі запропоновані на конкурс проекти продемонстрували комплексний підхід партнерів DEVI до застосуванню різних видів електричних кабелів для вирішення різних задач. Наприклад, на території  приватного об’єкту в Одесі у проекті було реалізовано 5 видів рішень за допомогою кабельних нагрівальних систем: DEVIsafe™ 20T, DEVIbasic™ 20S, DEVIsnow™ 30T та мату DEVIcomfort™ 150T. Зокрема – у системі антиобледеніння для покрівель основного і службового будинків; для обігріву ґрунту та балкону-тераси; для утеплення і гідроізоляція загального балкона (прокладено жолоб стоку і встановлено підігрів); для системи сніготанення на під’їзді до гаражу і парадного входу; системи антиобледеніння механізму воріт та системи «Тепла підлога» з безпровідним керуванням Danfoss Link™.

Ми пишаємось, що системи виробництва DEVI застосовуються на українських підприємствах та приватних оселях та допомагають створювати комфорт на робочих місцях та у побуті українців.

Пов’язані Продукти