Новий електронний терморегулятор доповнює лінійку кімнатних терморегуляторів DEVI: інтелектуальний терморегулятор DEVIreg™ Smart та багатофункціональний програмований DEVIreg™ Touch. Доступніший за ціною новий DEVIreg™ Opti з програмованим таймером  забезпечує точне та надійне керування Теплою підлогою чи системою підлогового опалення.

Терморегулятор DEVIreg™ Opti, попри технологічність, простий у користуванні: після підключення достатньо встановити час і день тижня. DEVIreg™ Opti має три попередньо задані налаштування таймера (режими роботи). Використання цих режимів заощаджує час у користуванні теплою підлогою – для прикладу, швидка зміна налаштувань на час відпустки чи, навпаки, сімейного відпочинку вдома. У разі потреби можна змінити попередньо встановлені налаштування; монтажник, що виконує підключення, легко  зробить це у відповідному меню.

Обираючи DEVIreg™ Opti, ви отримуєте систему, що відповідає вимогам Європейської директиви з екологічного дизайну (EcoDesign). Відповідно до неї виробники зобов’язуються на етапі розробки обладнання мінімізовувати як споживання енергії, так і негативний вплив на навколишнє середовище. Програмування згідно з власним графіком користування приміщеннями, функція визначення відкритого вікна         та низьке енергоспоживання у режимі очікування забезпечують тепловий комфорт із мінімальними фінансовими витратами.

Завдяки лаконічному скандинавському дизайну терморегулятор чудово пасує будь-якому інтер’єру – єдиним обмеженням щодо місця розташування є волога зона ванної кімнати.

DEVIreg Opti
  • Екологічний дизайн
  • Функція визначення відкритого вікна
  • ШІМ регулювання
  • Тижневий таймер
  • Низьке споживання енергії
  • Попередньо налаштований таймер з можливістю змін
  • Попередньо налаштований таймер з можливістю змін
Пов’язані Продукти