Система Danfoss Link™ посіла перше місце на «Best of SHK Awards» у категорії «Опалення»

Компанія Danfoss – лідер у сфері виробництва високоякісного енергозберігаючого обладнання для систем теплопостачання – перемогла у номінації «Опалення» на конкурсі «Best of SHK Awards», що був організований журналом «SI» – головним спеціалізованим виданням для професіоналів у сферах сантехніки, опалення та кондиціювання.
Компанія Danfoss представила на конкурс інноваційну безпровідну систему регулювання температури опалення в будинку Danfoss Link™, яка отримала максимальну кількість голосів читачів журналу серед 20-ти учасників.

Протягом двох місяців читачі журналу «SI» вибирали кращих з 72 концепцій, представлених на конкурсі провідними виробниками галузі у категоріях маркетингу, опалення, сантехники і кондицiювання, за наступними критерiями: цікава концепція, інноваційність продукту, дизайн, ефективність і рентабельність.
Конкурс «Best of SHK Awards» проводиться спеціалізованим журналом «SI» сьомий раз поспіль. У 2017 році нагородження переможців вiдбувалося під час провідної світової виставки ISH у Франкфурті. На урочистiй вечiрнiй церемонii нагородження були присутні представники компаній-переможців конкурсу, спонсори і члени журі. Нагороду за перше місце у категорії «Опалення» від імені компанії Danfoss прийняла регіональний директор з маркетингу Моніка Нордманн (Monika Nordmann).
Пов’язані Продукти