Через зміну клімату, коли холодні та вологи зими трапляються все частіше, багато домовласників стикаються з проблемами утворення снігу та льоду на покрівлях, водостоках, ринвах, сходах, доріжках тощо. Це небезпечно не лише для будинку, але й для людей, оскільки є травмонебезпечним. Але є рішення: розміщення у найважливіших ділянках електричних нагрівальних кабельних систем, що значно знижують  ризики утворення наморозків. 

 

У багатьох країнах Європи зими за останні роки були засніженішими, ніж попередні. З практичної точки зору холодні зими — це додаткові скарги від домовласників. По всій Європі покрівлі й жолоби руйнуються через важкі пласти снігу, а люди страждають від падіння бурульок.

Системи сніготанення та антизледеніння з успіхом застосовуються на різних типах об'єктів
  • Приватні будинки – захист від снігу та льоду покрівлі, водостоків, доріжок, сходів, воріт, під’їзних шляхів тощо.
  • Комерційна нерухомість – під’їзні шляхи, сходи, обігрів стоків, покрівель, рамп тощо торговельних центрів, магазинів, готелів, ресторанів, офісних приміщень тощо.
  • Муніципальна та комунальна нерухомість - під’їзні шляхи, сходи, обігрів стоків, покрівель дитячих садочків, шкіл, лікарень, адміністративних споруд тощо.
  • Об’єкти транспортної інфраструктури (літовища, аеропорти).
  • Об’єкти спортивної інфраструктури (стадіони, спортивні майданчики).
  • Об’єкти сільського господарства та агрокомплексу (приміщення для тварин, теплиці, виноградники).
  • Об’єкти громадського та культурного значення.

Особливо страждають під масою снігу рівні покрівлі багатоквартирних та приватних будинків.  Коли починається відлига, сніг стає вологим і важким.  Це призводить до драматичних пошкоджень покрівель, оскільки вода, що тане, не може стекти з покрівлі крізь замерзлі жолоби й водостоки.

Багато домовласників розв’язують проблему ручним очищуванням або заливанням гарячої води у водостоки та труби. Такі заходи теж рішення, але дуже короткострокові й потенційно небезпечні. Набагато ефективніше й безпечніше установити кабельну електричну систему DEVI.

Просте і безпечне рішення

Рішення DEVI –  дуже просте. Свого часу воно виникло завдяки успішному досвіду застосування електричного кабелю у приміщеннях з метою опалення.  Згодом ідея знайшла використання у зовнішньому застосуванні, технологію адаптували для використання зовні. Нагрівальні кабелі можна швидко та легко встановлювати на покрівлях, водостоках, жолобах і трубах за допомогою монтажного кріплення. Технологія кабельного нагріву знаходить широке застосування будь-де: доріжки, рампи, сходи, труби тощо… Незалежно від того, де встановлені кабелі,  використання системи не викликає жодних труднощів!

Як щодо керування системою?

Прогресивні та інтелектуальні терморегулятори DEVIreg™ здатні управляти системою в залежності від показників вологості і температури. При холодній але сухій погоді, система залишається неактивною, заощаджуючи електроенергію і скорочуючи витрати. Коли погода холодна і волога, система автоматично вмикається, швидко розтоплюючи сніг та запобігаючи утворенню льоду. Звичайно, домовласник може вручну управляти системою за допомогою терморегулятора.

Швидка, фінансово виправдана і високоефективна система

Кабельна система для зовнішнього використання DEVI швидко встановлюється, легко управляється і має . Використання спеціальних аксесуарів, таких, як DEVIclip, для монтажу кабелю, забезпечує  можливість використання на будь-якому типі покрівлі. Більш того, бажаного ефекту захисту від снігу можна досягти встановленням кабелів тільки на тих ділянках, де найбільше відчутний сніг та лід –  на стику будівель, навколо труб або у місцях збору води.
Для прорахунку потужності системи, вартості, термінів окупності та рекомендацій щодо встановлення звертайтеся до офіційних дистриб’юторів DEVI в Українї та технічного відділу Danfoss Україна за наступними контактами:

м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 15/15/6
Інформаційна лінія Danfoss/DEVI: +380 800 800 144

Пов’язані Продукти