Заміський будинок, на відміну від міського житла, - це ваш сімейний куточок, оаза затишку та спокою. І, звичайно, хочеться зробити його комфортним з усіх боків, щоб дрібні життєві труднощі не затьмарювали ваше гармонійне існування серед навколишньої природи. У зв'язку з цим архітектори й проєктувальники все частіше звертають увагу на кабельні електричні системи обігріву, що забезпечують максимальний комфорт та безпеку.

Системи електрообігріву DEVI знаходять широке застосування не тільки у вигляді комфортного «теплої підлоги» в приміщеннях різного призначення, але також як системи антизледеніння водостоків, карнизів і проблемних ділянок дахів. Крім того, безсумнівні зручності й більшої популярності набувають системи антизледеніння ґанків, сходів і прилеглих до них пішохідних та під'їзних доріжок, автомобільних стоянок, а також гаражів.

Обігрів трубопроводів водопостачання та каналізації - контрольований обігрів трубопроводів автоматично запобігає їх замерзанню на весь холодний період експлуатації водопровідних та дренажних систем. Залежно від завдання застосовуються резистивні кабелі низької потужності, саморегулювальні кабелі з температурозалежною потужністю тепловіддачі.

Застосування зовнішніх та внутрішніх електричних кабельних систем DEVI звільняє їх користувачів від безлічі проблем, що виникають в період міжсезоння, перших морозів за відсутності основного опалення, та забезпечують високий рівень комфорту та безпеки.

Беззаперечні переваги для споживача

  • Комфорт та безпека.
  • Гнучкість застосування системи.
  • Автоматична робота.
  • Економічно вигідна альтернатива

 

Фінансові витрати на установку систем електрообігріву завжди складають незначну частину від загальних капіталовкладень на будівництво заміського будинку. Хоча переважна більшість систем можна встановити в будь-який момент часу, ми рекомендуємо все ж звернути на них увагу заздалегідь і встановлювати по заздалегідь виконаних проєктах на стадії будівництва житла або при проведенні ремонтно-оздоблювальних робіт. Це дозволить уникнути проблем, пов'язаних з прокладанням ліній електроживлення нагрівальних виробів, і контрольних кабелів для датчиків по стінах з уже виконаним оздобленням.

Що ж стосується експлуатаційних витрат, то вони, крім оплати електроенергії, зводяться лише до щорічного огляду і мінімальним профілактичним роботам перед початком сезону низьких температур.Електроенергія, на жаль, не дуже швидко, але неухильно дорожчає.

Сучасні терморегулятори DEVIreg™ допомагають розв’язати це питання та оптимізувати витрати на електроенергію, бо система теплої підлоги/повного опалення працює за відповідним графіком, який налаштований саме під ваш розклад. Правильно підібрана програма для вбудованого в терморегулятор таймера дає додаткову дуже істотну економію електроенергії до 30%.

Розгляньмо коротко особливості проєктування систем «Тепла підлога»

Джерелом тепла класичного електричного «теплої підлоги» є нагрівальний кабель або мат, під'єднуються до мережі змінного струму 230 В через терморегулятор. Кабель DEVIflex™ 18Т діаметром 6,9 мм розкладається зазвичай «змійкою» з кроком 10 … 15 см на теплостійкій основі. З таким кроком укладання на один квадратний метр площі, що обігрівається, припадатиме від 120 до 180 Вт встановленої потужності. Залежно від типу приміщення рекомендована комфортна температура поверхні підлоги підтримується на рівні 26 … 31 °С.

Нагрівальний мат DEVIheat™ 150S, DEVIcomfort™ 150T або DEVImat™ 150T — це доріжка з теплостійкої синтетичної сітки, на якій спеціальною клейкою стрічкою закріплено «змійку» тонкого нагрівального кабелю діаметром 2,5 … 4 мм із кроком укладання 7,5 см. Потужність обігріву 1 м² площі у варіанті з матом постійна, і для більшості приміщень становить 150 Вт/м². За необхідності посиленого обігріву підлоги (холодна тераса, велика площа засклення, панорамні вікна, доріжки навколо басейну, гараж тощо) установлюється нагрівальний мат із підвищеною питомою потужністю 200 Вт/м² — DEVImat™ 200T.


У разі нагрівального кабелю рівномірність розподілу температури по поверхні підлоги досягається завдяки досить масивній стяжці товщиною 2,5 … 4 см. Мат заливається в шар мастики товщиною всього 4 … 6 мм під будь-яке покриття підлоги, крім дошки товщиною понад 25 мм; рівномірність нагрівання забезпечується оптимальним співвідношенням «погонна потужність — крок укладання».
Якщо під підлогою, що укладається, є холодне приміщення, то для зменшення тепловтрат вниз встановлюється жорстка (екструдований пінополістирол) або м'яка (пінополіетилен) теплоізоляція. Нагрівальний кабель має бути відмежований від теплоізоляції ламінованою алюмінієвою 100 мм фольгою або тонким шаром (15 мм) цементно-піщаної стяжки, армованої металевою сіткою. Зручно використовувати суміш, що самовирівнюється. Кабель або мат можна встановлювати безпосередньо на сітці. Слід пам’ятати: «Неприпустимим є прямий тепловий контакт кабелю або мату з теплоізоляцією!».

Існує конструкція «Теплого полу» без застосування цементних сумішей — DEVIdry™ 100. Це доріжка-килимок шириною 1 м і товщиною 8 мм, що є тепло- і звукоізоляційним матом з уже вбудованим тонким нагрівальним кабелем. Існує набір таких нагрівальних модулів різної площі (1, 2, 3, 4 і 5 м²), які з'єднуються один з одним або безпосередньо спеціальними вбудованими плоскими електричними роз'ємами або спеціальними кабелями з роз'ємами «вилка» - «розетка». Система DEVIdry™ 100 має питому потужність 100 Вт/м² і призначена для установки під дерев'яний паркет, ламінат, килимкове покриття або лінолеум без ворсової основи.

Пов’язані Продукти