Житловий комплекс Obolon Residences

Система сніготанення та антиобледеніння покрівлі і відкритого майданчика на покрівлі 26-поверхового житлового комплексу Obolon Residences, м. Київ.

Компанія "Дім інжиніринг" виконала повний комплекс робіт (проект, монтаж і пуско-наладку) з влаштування системи сніготанення і антиобледеніння покрівлі і відкритого майданчику на покрівлі 26-поверхового житлового комплексу Obolon Residences. Система антиобледеніння покрівлі включає підігрів водостічних воронок на покрівлі і водостічних труб в межах неопалюваного технічного поверху. Система сніготанення відкритого майданчика була виконана для примусового танення снігу, оскільки майданчик використовується як лаунж-зона, де розташоване джакузі.

Система працює в двох режимах - автоматичний для видалення снігу в черговому режимі і режим Теплої підлоги у випадку перебування у лаунж-зоні людей. Встановивши систему сніготанення і антиобледеніння, забудовник убезпечив водостічну систему від замерзання і руйнування, а підігрів майданчику дозволить експлуатувати лаунж-зону з джакузі в зимовий час з максимальним комфортом і безпекою.

Огляд:
Тип регулятора: DEVIregTM 850, DEVIregTM 330.
Тип кабелю: DEVIsnowTM 30T. 
Загальна встановлена потужність: 22,3 кВт.

Період:
2016 р.

Виконавець:
ТОВ "Дім інжиніринг", м. Київ.


Pозмір проекту
Нагрівальні кабелі
Терморегулятори
Аксесуари для нагрівальних кабелів та матів
Аксесуари для регуляторів