Митниця, Казбек, Грузія

Нагрівальні кабелі DEVI працюють в надзвичайних умовах на кордоні Грузії

Електричні нагрівальні кабелі DEVI довели, що можуть працювати у екстремальних ситуаціях, під час затоплення митниці в Грузії. В 2012 році уряд Грузії вирішив встановити системи теплої підлоги DEVI в будівлях та системи сніготанення і антиобледеніння на дахах, дорогах та землі на митному контролі в Казбеці на кордоні між Росією та Грузією. Це одне з наймальовничіших місць на Близькому Сході, з його старовинними кладовищами і церквами в оточенні диких гір.

В 2014 році на цій території сталася найбільша за останні десятиліття повінь, спричинена сходженням великої маси снігу з гір. Повінь нанесла велику шкоду оточенню: зруйновані будинки, зірвані дахи, пошкоджені стіни та змиті дороги.

Уряду потрібно було терміново перебудувати інфраструктуру, і перед ним стояло велике завдання. Коли служби відкачали воду з будинків, спеціалістам одразу поставили завдання прорахувати вартість ремонту або встановлення нової системи DEVI. Уряд був надзвичайно здивований, тому що спеціаліст повідомив, що він просто увімкнув терморегулятори і… система запрацювала!

Усі були вражені якістю системи DEVI та встановленими продуктами.

Pозмір проекту
Нагрівальні мати
Терморегулятори
Аксесуари для кабелів і матів
Аксесуари для терморегуляторів