Дерев’яна церква, Дубно, Україна

Комфортний обігрів

Сучасна дерев’яна церква Вознесіння Господнього в м. Дубно, Україна, потребувала економічного, зручного у використанні, невидимого рішення з опалення. 

Оскільки конвекційні засоби обігріву — радіатори, конвертори — мають низьку ефективність в високих приміщеннях та погіршують інтер’єр, було прийнято рішення застосувати для опалення приміщення електричні кабельні системи, які забезпечують рівномірний розподіл тепла, комфорт відвідувачів, економію та не порушують інтер’єр. Питома потужність системи становить 185 Вт/м2.

Задля економності зал було поділено на чотири частини, дві основних з яких керуються терморегуляторами Devireg™ 550, які дають змогу програмувати зниження температури на кожен день тижня та обладнані інтелектуальним таймером, який виключає негативний вплив людського фактору пов’язаного з несвоєчасністю включення опалення. Дві допоміжні частини приміщення пов’язані з головними і вимикаються за допомогою автоматичних вимикачів.
В частині приміщення, де священик здійснює літургію, було використано нагрівальні мати Devidry™ , які не потребують заливання цементним розчином. Їх було вкладено безпосередньо на дерев’яну підлогу, в подальшому мати будуть вкриті паркетною дошкою або ламінатом.

Огляд:

Ппрдукти:

  • DEVIbasic™ 20S – 682 м
  • DEVIdry™
  • DEVIreg™ 550

Потужність: 14,2 кВт; 185 ВТ/м

Pозмір проекту

NA

Нагрівальні кабелі
Нагрівальні мати