75 років лідерства на ринку кабельних електричних систем

Цього року бренд DEVI святкує своє 75-річчя. З моменту заснування в 1942 році в Копенгагені, компанія DEVI зарекомендувала себе лідером на європейському ринку в сфері електричного обігріву підлоги. Сьогодні DEVI пропонує найкращі у своїй галузі технології, які створюють атмосферу затишку та тепла в житті людей.

Часи минають, але цінність поняття «Дім» залишається незмінною. Це місце, де можна розслабитися,  відпочити та отримати заряд енергії. Компанія DEVI, заснована в Данії, знає все про цінність комфортного будинку. Адже саме з Данії походить таке поняття як ´hygge´, що не має дослівного перекладу на інші мови, але символізує певний стан душі, коли людина почувається комфортно і затишно серед близьких людей, у приємній обстановці, насолоджуючись миттю життя.

Впродовж 75 років своєї діяльності DEVI опікується створенням теплих, безпечних і гостинних будинків завдяки високоякісним рішенням в галузі електричного обігріву з тривалим терміном служби.

 

DEVI 75 Years Logo

 

 

75 років досвіду професіоналів

Лідерські позиції DEVI на ринку  Європи та представництва в таких країнах, як Канада, Китай і Південна Африка, підтримуються завдяки співраці з монтажниками та іншими спеціалістами в усьому світі. 

Ця співпраця надає  DEVI унікальне розуміння реальних ситуацій і потреб професіоналів, що дуже важливо для впровадження інноваційних рішень. Прагнення постійно встановлювати нові стандарти на ринку є основним рушійним фактором для розширення лінійки продукції DEVI.

Сьогодні 90% продукції DEVI виробляється в Європейському Союзі - у Франції (Сен-Мало) та Польщі (Гродзіск-Мазовецький). 

Рішення компанії, у тому числі електричне опалення підлоги та системи танення снігу та льоду, застосовані у мільйонах будівель різного призначення в усьому світі - від Північної Норвегії до Нової Зеландії. 

Системи електричного обігріву DEVI створені для задоволення різних потреб споживачів

Floor heating in apartments

 1. Кабельні системи в конструкції підлоги:
 • При реконструкції або будівництві нового будинку
 • Системи повного опалення, де підігрів підлоги є єдиним джерелом тепла:
  • для будь-яких приміщень (квартир, будинків для відпочинку, офісів, комор, майстерень або виробничих будівель)
  • для будь-яких типів поверхонь підлоги
  • для встановлення у стяжку або за допомогою так званого «сухого монтажу»
 • Комфортне опалення («Тепла підлога») - підігрів підлоги як додаток до інших джерел тепла, наприклад, радіаторів, камінів тощо.

Heated driveway

 1. Заходи безпеки:
 • Системи сніготанення та антиобледеніння DEVI призначені для безпеки людей, транспортних засобів та будівель у зимовий період. Поява систем сніготанення завдячує багаторічному досвіду успішного використання кабельних нагрівальних систем усередині приміщень.

Pipe heating cables installation

 1. Системи DEVI для захисту труб від замерзання:
 • DEVI пропонує високотехнологічне рішення для ефективної боротьби із замерзанням труб. Системи захисту труб встановлюються тоді, коли необхідно запобігти замерзанню води в трубах і їх пошкодженню кригою.  Нагрівальний кабель може встановлюватися на поверхню або всередину труби, як у приміщеннях, так і на відкритих ділянках, під землею або над нею. Терморегулятори DEVI з датчиками температури та вологості забезпечують оптимальні результати за умов найекономічнішого споживання енергії.

 

 1. Інші галузі застосування:
 • Майданчики для спорту та відпочинку
 • Готелі та офіси
 • Аеропорти та вертодроми
 • Холодильні камери та сільськогосподарські будівлі
 • Морський та сухопутний транспорт

Святкуйте разом з нами у соціальних мережах!

 

Facebook Icon

 

Twitter icon

 

Linkedin icon

 

Дізнайтесь більше як системи DEVI допомагають людям в усьому світі:

Останні реалізовані проекти
Пiдiгрiв автоматизованих вiдкатних ворiт м. Львiв
Котеджі
Ukraine
Приватний будинок с. Обарів
Котеджі
Ukraine
Повний обігрів першого поверху дачного будинку
Котеджі
Ukraine
Крок вперед: кабельні нагрівальні системи в сучасних енергозберігаючих будинках

Сучасні енергозберігаючі будинки потребують зовсім небагато електроенергії. Але регулювання температурного режиму повинне бути інтелектуальним, гнучким і економічним. Сучасний ритм життя у постійному русі вимагає повного управління системою опалення за допомогою додатків Smart App з будь-якої точки світу. DEVI надає таку можливість. Встановлюючи кабельну нагрівальну систему DEVI, ви отримуєте тепловий комфорт і оптимальне споживання енергії.

Терморегулятори DEVI, що керуюються за допомогою мобільних додатків, дозволяють дистанційно керувати температурою у приміщенні. Незалежно від того, де ви знаходитеся, ви можете увімкнути чи вимкнути опалення у своєму будинку, а також зробити необхідні температурні налаштування через Інтернет.

Сьогодні кабельні нагрівальні системи  у конструкції підлоги – найкращий вибір для сучасних енергозберігаючих будинків.  

Читайте докладніше про інтелектуальне опалення: http://www.devismart.com/home/

Modern low-energy house