Період проведення і умови

Період проведення і умови Конкурсу: DEVI 75 – святкуйте з нами!

 1. ОРГАНІЗАТОР

Логотип і торгова марка DEVI належать компанії Danfoss A/S. Усі юридичні питання  стосовно Конкурсу «DEVI 75 – святкуйте з нами» (далі Конкурс), а також його умови регулюються згідно чинного законодавства за територіальним розташуванням Danfoss A/S (надалі Danfoss): Nordborgvej 8, 6430 Nordborg, Denmark.   
Організатор Конкурсу - Danfoss A/S.

 1. Хто може брати участь у Конкурсі?

Конкурс «DEVI 75 – святкуйте з нами» розповсюджується на монтажників, що працюють з обладнанням DEVI, за віком старші 18 років і є громадянами таких країн: Австралія, Австрія, Бразилія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Індія, Ірландія, Іспанія, Канада, Китай, Казахстан, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, ОАЕ, Південна Африка, Південна Корея, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція. 

Для участі в Конкурсі Учаснику треба розмістити панорамне селфі (докладніше читайте нижче).

Участь у Конкурсі передбачає, що Учасник згоден з його Умовами. Кожен Учасник повинен мати власний обліковий запис у Facebook, розмістити панорамне селфі на сторінці DEVI Facebook і цим розміщенням надати згоду Danfoss на використання даного зображення в маркетингових цілях з нагоди 75-річчя торгової марки DEVI.

Панорамне селфі можна зняти за допомогою смартфону в режимі «Панорама» (PANO / PANORAMIC), який обирається в налаштуваннях камери смартфона.

Панорамне селфі треба зробити поряд з числом ’’75’’ (це може бути номер будинку, повітряна кулька, принт на одязі – будь-яка ідея за бажанням Учасника).

До участі в Конкурсі не допускаються: співробітники Danfoss Group і члени їхніх родин. Це стосується всіх представництв компанії.

 1. Як взяти участь у Конкурсі?

Конкурс починається 18 вересня 2017 року і закінчується 19 листопада 2017 (“Період”). Протягом цього Періоду Учасник повинен зробити Панорамне селфі поряд з числом ’’75’’ і опублікувати його на сторінці DEVI Facebook у літописі: https://www.facebook.com/DEVIheating/ 

з такими трьома позначками:

 • #DEVI75
 • #panorama
 • #Ukraine

Danfoss отримує право на вільне використання даного зображення в маркетингових цілях з нагоди 75-річчя торгової марки DEVI.

 1. Призовий фонд і визначення переможців:

Щотижня протягом вказаного Періоду буде обрано 3 переможці з усіх Учасників, які опублікували панорамні селфі на DEVI Facebook. Кожен з переможців отримає приз - терморегулятор DEVIreg™ Smart. Переможці обираються на розсуд Danfoss згідно критеріїв, що наведені нижче, і обрані панорамні фотографії повторно публікуються на Facebook DEVI з такими позначками:

 • #DEVI75
 • #panorama
 • #країна-переможець (наприклад, #Ukraine).

 

Щотижня кожен учасник-переможець отримує: 1 терморегулятор DEVIreg™ Smart thermostat (рекомендована роздрібна ціна в Україні: 4 300 грн / шт). Щотижня визначаються 3 переможці.

Призовий фонд: розігруються 27 терморегуляторів DEVIreg™ Smart (9 тижнів x 3 штук DEVIreg™ Smart).

Переможці будуть обиратися комісією з представників центрального маркетингу у складі 3 осіб. Критерії обрання переможців: оригінальні, креативні і цікаві фото.

Кожен Учасник має право виграти один приз протягом Конкурсу, навіть якщо ним буде опублікована більша кількість фото. 

Переможці будуть оголошуватися щотижня на сторінці DEVI у Facebook, а також отримувати персональні повідомлення про перемогу через сервіс Facebook повідомлень.

 1. ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Організатор бере на себе зобов’язання захищати конфіденційність персональних даних Учасників конкурсу і не передавати цю інформацію третім особам. Персональні дані будуть охоронятися і використовуватися Danfoss A/S в рамках закону лише з тією метою, заради якої вони були отримані. Участь у Конкурсі передбачає, що Учасник погоджується з розголошенням свого імені і країни проживання. 

 1. Юридичні умови

Конкурс і його умови підпорядковуються законодавству Данії і підпадають під юрисдикцію Суду Данії.

Danfoss залишає за собою право припинити Конкурс в будь-який час. 

Facebook не є організатором, спонсором, виконавцем або адміністратором даного Конкурсу і не несе відповідальності за його проведення.

 1. Оподаткування
  Danfoss може отримати запит з боку податкових органів щодо Учасників Конкурсу і вартості призового фонду. Зауважуємо, що призовий фонд може підлягати оподаткуванню згідно законодавства країни проведення Конкурсу. Відповідальність за сплату податків з призового фонду лежить на переможцях. Danfoss визнає, що не має претензій до учасників з приводу сплати податків і вимагає від них аналогічних дій з їхнього боку по відношенню до Danfoss.
 2. Скарги
  Скарги стосовно використання даних можуть бути направлені до Danfoss A/S та/або до установи з захисту даних Данії за адресою: Borgergade 28, 5, 1300 Copenhagen, Denmark.