Використання в сільському господарстві

Опалення сільськогосподарських споруд

У сучасному фермерстві всім тваринам забезпечується належний догляд. Створення оптимальних умов є надзвичайно важливим завданням.

Поросята не мають втрачати тепло тіла через холодний ґрунт або підлогу, аби мати змогу зростати. Оптимальним рішенням є встановлення нагрівальних кабелів DEVIflex™ у підлогу конюшні або загону для опоросу, щоб тварини легше зростали та набирали вагу.

Протягом перших двох днів після опоросу температура в загоні має становити до 30 °C. Протягом наступних 4 тижнів її потрібно поступово знизити приблизно до 18 °C. Це можна легко здійснити за допомогою електронних терморегуляторів DEVI, які контролюють регулювання температури. Слід зазначити, що за допомогою нагрівальних кабелів DEVI ви зможете підтримувати тепло лише на тому рівні, на якому утримуються тварини.

Використання електричних нагрівальних кабелів є також доцільним в курятниках. Збільшення температури підлоги значно знизить споживання енергії без обігріву всієї будівлі.

Серед інших переваг – чистіше та сухіше середовище для курчат, яке має доведений суттєвий вплив на їхній стан, у тому числі їх звичку дзьобати один одного, перебуваючи в незадовільних умовах. Підігрів підлоги забезпечує тваринам не лише тепло, але й захист від бактерій та мікробів.

Усі ці фактори допоможуть знизити ризики захворювань та епідемій. Крім того, швидке висихання випорожнень надає можливість швидше та легше мити підлогу під час зміни виводків. Системи опалення DEVI можна використовувати в загонах для опоросу, курятниках, свинофермах і багатьох інших типах будівель для розведення тварин.

Розсадні грядки

З метою прискорення швидкості виростання та розмноження рослин у теплицях можна підігрівати ґрунт з ранньої весни, аби процес виростання починався раніше, а сезон врожаю тривав довше. Крім того, це полегшує культивування теплолюбних рослин, які в природних умовах виростають лише в субтропічних або тропічних широтах та потребують більше тепла, ніж рослини, які походять з холодніших регіонів.

Нагрівальні кабелі DEVIflex™ ідеально підходять для досягнення потрібної температури. Якщо додатково вони оснащені електронними терморегуляторами DEVIreg™ з датчиками, відмінні результати досягатимуться за мінімального споживання енергії.

Обігрів розсадних грядок може застосовуватись у теплицях, клумбах, розсадниках та коробах для розмноження рослин.