Аеропорти та гелікоптерні майданчики

Кабельні нагрівальні системи DEVI для аеропортів та гелікоптерних майданчиків

Аеропорти, в яких як правило спостерігаються великі скупчення людей, вимагають особливих рішень для забезпечення безпеки та комфорту пасажирів протягом зимового сезону. Ці рішення мають не лише забезпечувати комфорт пасажирам під час довгих подорожей, але, в першу чергу, вони мають бути безпечними для літаків, незалежно від погодних умов. Майданчик для стоянки літаків за жодних обставин не має бути слизьким, а всі злітні смуги мають завжди бути видимі. Електричні системи для вуличного обігріву DEVI допоможуть захистити майданчики для стоянки літаків і злітні смуги від льоду та снігу та зроблять їх щоденну експлуатацію безпечнішою та простішою. 

Також особливі вимоги, пов’язані безпекою та медичним обслуговуванням пацієнтів, існують на гелікоптерних майданчиках невідкладної допомоги. Рейси з цих майданчиків здійснюються в екстрених медичних випадках. Тому життєво важливо, аби майданчики для посадки гелікоптерів були завжди чистими та сухими. Нагрівальні кабелі DEVI забезпечують найкращі умови для швидкого та безпечного зльоту та приземлення, незалежно від погодних умов.

Велика кількість міжнародних аеропортів і місцевих гелікоптерних майданчиків оснащені надійними тепловими рішеннями DEVI, які забезпечують безпеку польотів і можливість їх здійснення у будь-який час.