Готелі і комерційні споруди

Аргументи на користь встановлення рішень електричного опалення DEVI у великих адміністративних будівлях

Протягом всього існування бренд DEVI обирався в якості постачальника систем електричного обігріву великих адміністративних будівель, таких як торговельні центри, готелі, офісні центри та аеропорти, розташованих в усіх куточках світу.

Для створення оптимального температурного комфорту відвідувачам на висоті 2 метрів від рівня підлоги не потрібно обігрівати цілий простір у холлі висотою 15 метрів. Серед основних сфер застосування рішень електричного опалення DEVI – підігрів підлоги, сніготанення, захист труб від замерзання та інші.

1. Досвід роботи з великими конструкціями

DEVI має надійну співпрацю з широковідомими торговими центрами, готелями, офісними центрам та іншими адміністративними будівлями. Представництва DEVI знаходяться більше ніж у 66 країнах, а надійними рішеннями DEVI оснащені адміністративні будівлі по всьому світу. Місцеві торгові представництва DEVI забезпечують професійну підтримку та технічну обслуговування великих конструкцій, аби полегшити та зробити більш ефективним нашу співпрацю. 

2. DEVI створює безпеку

Здебільшого наші рішення вибирають для підвищення безпеки під’їздів, пішохідних доріжок, дахів і водостічних жолобів, а також для захисту труб від замерзання. Системи сніготанення DEVI призначені для підвищення безпеки людей, транспортних засобів і будівель за рахунок безпечних тротуарів і доріг, а також для зменшення шкоди, якої зазнають будівлі під час зимового сезону.  

Кожна централізована система водопостачання адміністративних будівель, на кшталт, лікарень, готелів або багатоквартирних будинків, має бути захищена від бактерій легіонели не лише за рахунок ефективної фільтрації та дезінфекції, але й за рахунок підтримання температури води в межах контрольних обмежень згідно з планом керування ризиком зараження бактеріями легіонели. Системи опалення DEVI для гарячого водопостачання відповідають вимогам усіх потрібних сертифікатів для такого захисту труб.

3. Економічні переваги

Терморегулятори DEVIreg™ із удосконаленими датчиками вологості (для систем вуличного обігріву) або датчиками відкритого вікна (для обігріву всередині приміщень) забезпечують досягнення оптимальних результатів із найнижчим рівнем споживання енергії.

Слід наголосити, що вартість монтажу та експлуатації систем DEVI для вуличного обігріву є низькими, якщо взяти до уваги запобіжні переваги, яких вони надають.  Вам не доведеться щорічно витрачати гроші на чищення снігу та посипання доріг сіллю. Крім того, ви зможете уникнути витрат на ремонт, спричинений ушкодженнями від льоду, снігу та солі.

Власники готелів, торгових центрів або будинків відпочинку, розташованих по цілому світу, зупиняли свій вибір на DEVI в якості постачальника рішень електричного обігріву для їхніх будівель головним чином з економічних доводів.

4. DEVI надає комфорт

Ніщо не надає гостям більшого відчуття комфорту в номерах і апартаментах готелю, ніж підігрів підлоги. Він рівномірно обігріває цілу поверхню підлоги та створює приємне тепло для всього тіла. Благотворне тепло, яке обволікає ноги, піднімається та приємно зігріває ціле тіло. Підлогове опалення надає можливість знизити середню температуру повітря в приміщенні на 2 °C без суттєвого впливу на рівень комфорту. Таким чином можна знизити температуру на 20 % та отримати переваги як з економічної, так і екологічної точки зору.

5. Повна 20-річна гарантія на кабелі та мати DEVI

Вся продукція DEVI виробляється в ЄС із найвищим контролем якості та має надзвичайну ступінь надійності.  Якість продукції DEVI дозволяє пропонувати 20-річну повну гарантію на нагрівальні елементи DEVI, яка покриває витрати на монтаж і пошкодження матеріалів підлоги, наприклад, цегельної кладки та плитки.

Danfoss відкликає з ринку джерело живлення (PSU) для моделі DEVIreg™ 850
Компанія Danfoss відкликає з ринку джерело живлення (PSU) для моделі DEVIreg™ 850. Офіційна назва продукту: блок живлення DC-PSU 24В/24Вт до терморегулятора 850 II Dinskinne, 4-модуль (постачався окремо або в комплекті з терморегулятором DEVIreg™ 850).