Промислові резервуари

Промислові резервуари

Зважаючи на те, яка велика кількість небезпечних речовин зберігається у резервуарах великої місткості, дуже важливо підтримувати необхідну температуру цих резервуарів протягом цілого року, незалежно від погодних умов. Електричні нагрівальні кабелі DEVI слугують найбільш гнучким і ефективним рішенням для захисту резервуарів. 

Ми пропонуємо системи опалення для забезпечення безпеки промислових об’єктів та захисту труб. Системи захисту від замерзання можуть використовуватись із різними трубами, резервуарами та контейнерами в сільському господарстві та різних галузях промисловості, серед яких видобування та переробка газу й нафти, або з резервуарами для пожежогасіння.

Труби та резервуари можуть потребувати захисту від замерзання та падіння температури нижче необхідного рівня для забезпечення вільного протікання речовин. Також важливо підтримувати певну мінімальну температуру в системах резервуарів для уникнення проблем із загустілими залишками, коагуляцією або пошкодження резервуару від замерзання.

Якщо існує потреба підтримувати температуру на певному рівні, потрібно компенсувати тепловтрати через ізоляцію, аби уникнути ризиків, спричинених низькою температурою або обмерзанням, навіть якщо резервуар ізольований.