Будівлі з низьким енергоспоживанням

Сучасні будинки з низьким рівнем енергоспоживання потребують невеликого обсягу опалення, або навіть взагалі не потребують його. Але регулювання температури має бути інтелектуальним та гнучким для забезпечення точної температури в певні часові відрізки та найнижчого рівня споживання енергії. Сучасний стиль життя змушує бути в постійному русі. Це вимагає повного контролю за новою системою опалення, який можна здійснювати за допомогою мобільного додатку Smart App, знаходячись у будь-якому куточку світу. Все це, та багато іншого, пропонує DEVI. Системи електропідігріву підлоги DEVI завжди забезпечують температурний комфорт і оптимальне споживання енергії.

Приховані системи обігріву через підлогу надають повну свободу в проектуванні приміщення, оскільки вам не знадобиться окремий простір під радіатори та труби. 

Терморегулятори DEVI з додатками для мобільних пристроїв надають можливість регулювати температуру в будинку дистанційно. Як би далеко ви не знаходились, маючи доступ до інтернету, ви можете вмикати або вимикати обігрів або встановлювати потрібну температуру в кожній кімнаті.

Електропідігрів підлоги є самоочевидним вибором для сучасних енергоефективних будинків.