Будівлі з низьким енергоспоживанням

Сучасні будинки з низьким рівнем енергоспоживання потребують невеликого обсягу опалення, або навіть взагалі не потребують його. Але регулювання температури має бути інтелектуальним та гнучким для забезпечення точної температури в певні часові відрізки та найнижчого рівня споживання енергії. Сучасний стиль життя змушує бути в постійному русі. Це вимагає повного контролю за новою системою опалення, який можна здійснювати за допомогою мобільного додатку Smart App, знаходячись у будь-якому куточку світу. Все це, та багато іншого, пропонує DEVI. Системи електропідігріву підлоги DEVI завжди забезпечують температурний комфорт і оптимальне споживання енергії.

Приховані системи обігріву через підлогу надають повну свободу в проектуванні приміщення, оскільки вам не знадобиться окремий простір під радіатори та труби. 

Терморегулятори DEVI з додатками для мобільних пристроїв надають можливість регулювати температуру в будинку дистанційно. Як би далеко ви не знаходились, маючи доступ до інтернету, ви можете вмикати або вимикати обігрів або встановлювати потрібну температуру в кожній кімнаті.

Електропідігрів підлоги є самоочевидним вибором для сучасних енергоефективних будинків.

DEVI: 75 років лідерства на ринку кабельних електричних систем
Цього року бренд DEVI святкує своє 75-річчя. З моменту заснування в 1942 році в Копенгагені, компанія DEVI зарекомендувала себе лідером на європейському ринку в сфері електричного обігріву підлоги. Сьогодні DEVI пропонує найкращі у своїй галузі технології, які створюють атмосферу затишку та тепла в житті людей.
DEVI визначила переможців конкурсу проектів
На початку лютого 2017 року, на щорічній зустрічі дистриб’юторів, DEVI оголосила переможців конкурсу «Застосування кабельних нагрівальних систем», в якому взяли участь понад 40 партнерів DEVI зі всієї України.
Тепер кожен будинок може нагрітися розумніше
Компанія Danfoss представила новий інтелектуальний електронний радіаторний терморегулятор другого покоління Danfoss Eco™ з технологією Bluetooth® на додаток до наявної системи Danfoss Link™. Обидва продукти були розроблені як рішення інтелектуального опалення Danfoss Smart Heating, які підходять для будь-якого будинку.