Інші теплові рішення

Обігрів дзеркал

Конденсат на дзеркалі дратує. Особливо швидко дзеркала запітнівають у невеликих ванних кімнатах. Для вирішення цієї проблеми доступне просте й непомітне рішення: встановлення нагрівального мату на зворотній поверхні дзеркала.

Обігріваючи дзеркало, мат компенсує ефект різниці температури, через який на поверхні дзеркала з холоднішою температурою збирається волога. Роботу нагрівального мата можна налаштувати таким чином, аби він вмикався разом із освітленням ванної кімнати. Це рішення допоможе захистити дзеркало від утворення конденсату навіть після прийому гарячої ванни протягом тривалого часу.

Закріпити нагрівальний мат на задній поверхні дзеркала з легкістю може будь-який досвідчений домашній майстер, дотримуючись інструкцій з монтажу. Однак, звертаємо вашу увагу на те, що підключення до електромережі має здійснювати кваліфікований електрик. Для обігріву дзеркал рекомендуємо використовувати нагрівальний мат DEVIfoil™ Mirror або DEVImat™.

Обігрів дзеркал є простим і непомітним рішенням для захисту дзеркал від утворення конденсату. Нагрівальний мат, закріплений до задньої поверхні дзеркала, обігріває його та усуває наслідки різниці температур у вигляді осідання вологи з повітря на поверхні дзеркала з нижчою температурою. Роботу нагрівального мата можна налаштувати таким чином, аби він вмикався разом із освітленням ванної кімнати.