Стадіони

Системи обігріву грунту DEVI для спортивних об’єктів
 

Для професійних та міжнародних стадіонів встановлюються надзвичайно високі стандарти щодо ігрової поверхні. У таких випадках дуже важливо запобігати ризику скасування ігор через неналежні умови, омобливо внаслідок погодних умов, наприклад, зливи, снігу або ожеледі.  

Відповідно до технічних вимог та рекомендацій FIFA (5 видання, параграф 4.2) "(...) В регіонах з холодним кліматом ігрове поле повинно бути оснащене підземною системою обігріву для запобігання утворення полою на поверхні в екстремальних зимових умовах. (...)"

Рішення електричного опалення DEVI, підключені до наявної електромережі, забезпечують більше ніж просто захист від замерзання.

У багатьох випадках електричний підігрів поля на спортивних спорудах переслідує кілька цілей. Таке енергоефективне рішення захищає поля від негативних наслідків морозів і снігопадів у зимній період. Обігрів стадіону стимулює зростання та відновлення натурального трав’яного газону. Усе це забезпечує кращу якість поля та надає можливість зробити змагальний сезон довшим, незалежно від пори року та географічного розташування.

Головними доводами на користь використання електричного опалення є простота в експлуатації та характеристики системи, які позбавляють багатьох проблем порівняно з іншими рішеннями, для належного функціонування яких потрібно більше механічного обладнання та при цьому існує ризик збоїв через погодні умови.

Системи обігріву грунту DEVI для спортивних полів складаються з нагрівальних кабелів DEVI, терморегуляторів DEVIreg™ і монтажних аксесуарів.

Терморегулятори DEVIreg™ з датчиками забезпечують оптимальний результат при мінімальному споживанні електроенергії.

Одна з основних задач реалізації підігріву спортивних газонів – підготовка поля до гри і підтримання мінімальної температури +1 °C на поверхні:

• Спортивні газони

Системи DEVI підходять як для натуральної, так і штучної трави.

 

 

Довідник з застосувань:  Штучні і натуральні газони.

У довіднику наведені рекомендації DEVI з проектування та встановлення кабельних систем сніготанення для спортивних газонів. Надано рекомендації з встановлення нагрівального кабелю, підключення до електромережі і конфігурації системи. 

 
Відео

Обігрів футбольного поля на стадіоні у Silkeborg, Данія

 

Повязані кейси