Інструменти для розрахунків

DEVI HeatMAP™ DEVI HeatMAP™ простий метод розрахунку і вибору параметрів обладнення DEVI для різних розмірів приміщення. Система опалення через підлогу може використовуватися під час реконструкції або у новому будівництві. 

Покроково скористуйтеся інструментом DEVI HeatMAP™, і ви отримаєете розрахунок і поради щодо розташування кабелю або мата DEVI у кожному приміщенні. Зважайте на те, що результат розрахунків згенеровано за допомогою комп'ютерної програми і він потребує допрацювання. Уважно дотримуйтеся інструкції, що надається до обладнання.

Докладніше

Open DEVIHeatmap
Розрахунок системи для ґрунту Цей інструмент призначений для попередньої калькуляції тепловтрат на ґрунті і вибору оптимальної системи сніготанення і антиобледеніння для доріжок, тротуарів, зон паркінгу тощо.

Програма призначена для вибору нагрівальних кабелів, систем керування і монтажних аксесуарів. Цей документ містить основні рекомендації з вибору і монтажу обладнання.  

Рекомендовано також користуватися інформацією, наведеною у Посібнику з застосування: "Наземне застосування. Танення снігу і льоду".

Ice and Snow melting

Download
Розрахунок системи для захисту труб

Цей інструмент призначений для попередньої калькуляції тепловтрат на трубах і трубопроводах з теплоізоляцією і визначення оптимальної системи захисту від замерзання. Він також може використовуватися для розрахунків підтримки водопостачання на заданому температурному рівні і додаткової профілактики від бактерій  Legionella.

Програма призначена для вибору нагрівальних кабелів, систем керування і монтажних аксесуарів. Цей документ містить основні рекомендації з вибору і монтажу обладнання. для отримання докладнішрї інформації зв'яжіться з місцевим представником DEVI / Danfoss.

Рекомендовано також користуватися інформацією, наведеною у Посібнику з застосування: "Захист від обледеніння труб" та "Гаряче водопостачання".


Pipe frost protection
Domestic Hot Water

Download