Навчання

Навчайтеся онлайн разом з DEVI 

Завдяки легкому монтажу кабельних систем DEVI, ми з радістю підтримуємо кожного монтажника, пропонуючи пройти онлайн навчання. Програма онлайн-навчання DEVI розповсюджується на перелік продукції і особливості застосувань. Для монтажників є існуючі навчальні модулі, а деякі - знаходяться у процесі розробки.

DEVI належить до складу групи компаній Danfoss, і наші навчальні програми знаходяться на навчальній платформі Danfoss, - Danfoss Learning. Тут у вас також є доступ до багатьох курсів з опалення і охолодження - теорія, практика, огляд продукції і застосувань. 

Навчальні модулі

Знайомство з DEVIreg™ Touch: Загальні відомості про DEVIreg™ Touch.

Робота з DEVIreg™ Touch: дізнайтеся докладніше про переваги терморегулятора для монтажника.

Переваги DEVIreg™ Touch для користувачів: дізнайтеся, як терморегулятор відповідає сучасним вимогам користувачів.

Ефективна робота з безпровідними системами: навчання по роботі з безпровідними системами керування, в тому числі Danfoss Link.

Знайомство з системами опалення через підлогу: загальне навчання з електричних та гідравлічних систем опалення через підлогу і застосувань. 

Як отримати доступ до модулів?

Для проходження онлайн-навчання DEVI вам необхідно зареєструватися на навчальному порталі Danfoss Learning. Зареєструвавшися як користувач, ви може отримувати доступ до модулів.

Ви також можете перейти і зареєструватися за посиланням нижче. Для доступу вам треба увійти в свій аккаунт на Danfoss Learning. 

 

>E-learning

>eLessons catalogue

>Documentation