Зареєструйтесь і приступайте до навчання 

Уже зареєстровані на порталі "Онлайн-курси Danfoss"? Увійдіть 

Tренінги та база знань

Навчайтесь онлайн разом із DEVI у власному темпі

Продукція DEVI відзначається легкістю монтажу. Ми з радістю надаємо підтримку кожному, хто професійно займається монтажем обладнання для електричного опалення, пропонуючи спеціальні онлайн-курси, які відповідають конкретним цілям. Програма електронного навчання DEVI охоплює технічну інформацію щодо певних продуктів, а також поради щодо їх монтажу. Наразі доступно кілька навчальних модулів для електриків, та ще більше буде додано в майбутньому.

Оскільки DEVI входить до складу групи Danfoss, наші електронні курси доступні на навчальній платформі "Онлайн-курси Danfoss". Також тут доступний широкий вибір інших онлайн-курсів з теоретичних питань обігріву та охолодження, продукції та сфер застосування.

Навчальні модулі:  

Знайомство з DEVIreg™ Touch: пояснення основ DEVIreg™ Touch.

Робота з DEVIreg™ Touch: дізнайтеся більше про функціональні можливості терморегуляторів і переваги, які вони надають монтажникам.

Переваги терморегуляторів DEVIreg™ Touch для кінцевих користувачів: дізнайтеся, як терморегулятор задовольняє потребу сучасного кінцевого користувача в простому керуванні.

Ефективна робота з бездротовими системами: навчання роботі з бездротовими системами, включно з рекомендаціями стосовно використання системи DEVI Link.

Знайомство з підігрівом підлоги: основні рішення та сфери застосування електричного та гідравлічного підігріву підлоги.

Як отримати доступ до навчальних модулів?

Щоб отримати доступ до навчальних модулів DEVI, відвідайте навчальний портал "Онлайн-курси Danfoss". Створивши обліковий запис користувача, ви зможете зареєструватися для проходження модулів.

Виберіть посилання нижче та перейдіть безпосередньо до реєстрації. Для доступу до модулів потрібно авторизуватися на порталі "Онлайн-курси Danfoss". Після входу на портал за допомогою функції пошуку можна знайти потрібний модуль.