Гарантія

DEVIwarranty™ – запорука Вашого спокою

З точки зору DEVI вкрай важливо, щоб продукція була високоякісною і використовувалася протягом багатьох років. Ми пропонуємо покупцеві найкращі умови гарантії на ринку.

Гарантія DEVIwarranty™ - складається з 4 типів гарантійних зобов'язань для різних груп товарів, що забезпечує Вам повний спокій під час використання продукції кабельних нагрівальних систем DEVI. Ми дотримуємося таких зобов'язань щодо продукції DEVI:

Повна гарантія 20 років

Повна Гарантія 20 років розповсюджується на нагрівальні кабелі та нагрівальні мати DEVI в конструкції підлоги житлового приміщення або приміщення з подібним мікрокліматом. 

Ви можете бути повністю впевненими в якості DEVI. У сервісному випадку DEVI бере на себе зобов'язання безкоштовно виправити дефект або замінити обладнання. 

У випадках виходу із ладу обладнання виробник бере на себе зобов'язання безкоштовно виправити дефект або замінити обладнання. Гарантія включає вартість монтажних робіт і підлогового покриття (наприклад, пошкодженої плитки під час ремонту кабелю). Гарантія поширюється на установки, виконані кваліфікованими спеціалістами відповідно до діючих норм, правил та рекомендацій виробника, за умови наявності заповненого гарантійного сертифіката з печаткою торгової точки або документа, що підтверджує покупку. Для додаткової інформації читайте умови і вимоги до гарантії.

Продукція DEVI з 20-річною гарантією:

 • Нагрівальні кабелі: DEVIflex™ / DEVIsafe™ / DEVIsnow™ / DEVIasphalt™ / DEVIaqua™ / DEVIbasic™ /  DEVIcomfort™ / DEVIsport™ (DSM3) 
 • Нагрівальні мати: DEVImat™ / DEVIcomfort™ / DEVIheat™ / DEVIsnow™ / DEVIasphalt™

На всі аксесуари надається гарантія терміном 2 роки.

Гарантія 10 років

Гарантія 10 років поширюється на іншу кабельну продукцію DEVI (крім терморегуляторів) та аксесуари.

У сервісному випадку продукція може бути передана виробнику в обмін на справний аналог безкоштовно. Гарантія поширюється на установки, виконані кваліфікованими спеціалістами відповідно до діючих норм, правил та рекомендацій виробника, за умови наявності заповненого гарантійного сертифіката з печаткою торгової точки або документа, що підтверджує покупку. Для додаткової інформації читайте умови і вимоги до гарантії.

Продукція DEVI з 10-річною гарантією:

 • Монтажні пластини з теплоізолятором для "сухого" монтажу нагрівального кабелю під паркетну дошку DEVIcell™;
 • Усі супутні аксесуари.
Гарантія 5 років

Гарантія 5 років поширюється на смартрегулятори DEVI, кабельні нагрівальні системи, саморегулюючі кабелі та аксесуари.

У сервісному випадку продукція може бути передана виробнику в обмін на справний аналог безкоштовно. Гарантія поширюється на установки, виконані кваліфікованими спеціалістами відповідно до діючих норм, правил та рекомендацій виробника, за умови наявності заповненого гарантійного сертифіката з печаткою торгової точки або документа, що підтверджує покупку. Для додаткової інформації читайте умови і вимоги до гарантії.

Продукція DEVI з 5-річною гарантією: 

 • Смартрегулятор DEVIreg™ Smart;
 • Смартрегулятор DEVIreg™ Touch;
 • Нагрівальні мати DEVIdry™ для "сухого" монтажу під ламінат та паркетну дошку (крім безпровідного терморегулятора DEVIdry™);
 • Саморегулюючі кабелі DEVIiceguard™ / DEVIpipeheat™ / DEVIhotwatt™;
 • Усі супутні аксесуари.
Гарантія 2 роки

Гарантія 2 роки поширюється на терморегулятори DEVI, системи управління, програмні рішення та аксесуари. 

У сервісному випадку продукція може бути передана виробнику в обмін на справний аналог безкоштовно. ГГарантія поширюється на установки, виконані кваліфікованими спеціалістами відповідно до діючих норм, правил та рекомендацій виробника, за умови наявності заповненого гарантійного сертифіката з печаткою торгової точки або документа, що підтверджує покупку. Для додаткової інформації читайте умови і вимоги до гарантії.

Продукція DEVI з 2-річною гарантією:

 • Терморегулятори DEVIreg™ / Danfoss Link™ і DEVIdry™;
 • Плівки для обігріву дзеркал DEVIfoil™;
 • Cиліконовий нагрівальний кабель;
 • Електричні нагрівачі;
 • Всі супутні аксесуари в т.ч. аксесуари для монтажу нагрівального кабелю і матів.

У сервісному випадку продукція може бути передана виробнику в обмін на справний аналог безкоштовно. Гарантія поширюється на установки, виконані авторизованим монтажником за умови наявності заповненого гарантійного сертифіката з печаткою торгової точки. Для додаткової інформації читайте умови і вимоги до гарантії.

 

Що таке DEVI warranty?

DEVIwarranty™ – серія з 4 індивідуальних гарантій з найкращими умовами на ринку, з якими ви матимете душевний спокій, використовуючи продукцію DEVI в електричних системах обігріву. На всю продукцію DEVI пропонуються наведені нижче гарантії.